Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
MatiRbk
Member
Od: 10.2013
Offline
#
19478
28.12.2016, 11:37
Stilic jeszcze nigdzie nie podpisal a wy juz lapiecie kolejne durne ploty ;> Jeszcze pare dni temu byl klasowym grajkiem ktory nam pomoze a teraz slaby wiekowy nie gral nie bedzie mial formy to juz nie ten sam Stilic itd dajcie na luz Panowie
MatiRbk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MatiRbk
Znajdź inne posty napisane przez MatiRbk