Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Tommy91
Member
Od: 08.2011
Offline
#
19475
28.12.2016, 11:28
Szkoda, że się nie uda ze Stiliciem, bo jesli byłby w formie, to taki np. Brożek na pewno by odżył i zaczął by strzelać.
Tommy91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tommy91
Znajdź inne posty napisane przez Tommy91