Wyświetl pojedynczy post
Ma_niek
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19473
Stary 28.12.2016, 11:22
Kilka razy kopna prosto pilke i wg znawcow forumowych bedzie gwiazda i sprzedamy go za kilka milionow euro. A ze w Pogoni sie nie poznali na nim to nic. A Stilic to po co nam. Zenada.
Odpowiedz cytując