Wyświetl pojedynczy post
Ma_niek
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19467
Stary 27.12.2016, 21:44
A za Chrapka nam nie zaplacili i juz nie zaplaca, kolejny pieknie przeprowadzony transfer przez Bednarza. Po Kirmie gdzie prawie musielibysmy placic za jego sprzedaz ;D
Odpowiedz cytując