|
Z Kortem/Stilicem to jest tak prawdę mówiąc loteria, bo pierwszy ma dopiero 21 lat i jeśli wypali to możemy zawołać za niego parę mln euro, a co za tym idzie, jest to szansa na potężną inwestycję. Jeśli chodzi o Stilica to jest tylko jedno pytanie. Na kiedy będzie gotowy do gry na poważnie, bo nie grał nigdzie pół roku, a od 1,5 roku zaliczył kilka występów na Cyprze.
Jestem fanem Stilica, ale transfer Korta wydaje się równie sensowny.
Jeśli chodzi o Jagiełło to mimo słabych statystyk w 1 lidze w tej rundzie (2 bramki, 3 asysty) od 2 osób któe ogarniają temat, śledzą dość bacznie 1 ligę usłyszałem, że to jest TOP 3 skrzydłowych tej klasy rozgrywkowej w Polsce. Ma świetną technikę, bazuje na szybkości. Gra w jednym ze słabszych klubów 1 ligi, jednak miał w tej rundzie udział w ponad połowie goli zdobywanych przez Znicz Pruszków.
Załóżmy że z dwójki Kort/Jagiełło wypala choćby jeden i już jesteśmy na plusie, bo obaj są młodzi (21 lat) i możemy na nich zarobić.
|