Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19462
Stary 27.12.2016, 16:57
I pomysleć ze jak przychodził na poczatku za smudy, to chciał 5 letni kontrakt...Dali mu 1.5 roku na sprawdzenie.
Na 'szczęście' nie byli tacy przezorni przy mistrzu buchaliku i podpisali go na 3 lata.

Jeśli przegramy walkę o Stilicia z Pogonia(azotami) to bedzie kolejny znak czasów. O ile perspektywa sprowadzenia Korta i Jagiełły jest bardzo ciekawa o tyle włodarze powinni sobie zdać sprawę, że jesli jest taka mozliwosc - wzmocnić skład na juz. Szkoda ze nie ma żadnego mitycznego sponsora ktory by wzial na siebie kontrakt Bośniaka..
Odpowiedz cytując