|
I pomysleć ze jak przychodził na poczatku za smudy, to chciał 5 letni kontrakt...Dali mu 1.5 roku na sprawdzenie.
Na 'szczęście' nie byli tacy przezorni przy mistrzu buchaliku i podpisali go na 3 lata.
Jeśli przegramy walkę o Stilicia z Pogonia(azotami) to bedzie kolejny znak czasów. O ile perspektywa sprowadzenia Korta i Jagiełły jest bardzo ciekawa o tyle włodarze powinni sobie zdać sprawę, że jesli jest taka mozliwosc - wzmocnić skład na juz. Szkoda ze nie ma żadnego mitycznego sponsora ktory by wzial na siebie kontrakt Bośniaka..
|