szprotson napisał(a):

Oj tam było wiadome. Wcale że nie.
Stilic przyjechał, krzyknał 15 a Wisła dała swoją propozycję niestety niższą. Wieść po kraju poszła ile krzyczy Semir, to znaleźli się chętni którzy dadzą mu 15.
|
No więc właśnie. Tak sobie po prostu "przyjechał"? Miał się fatygować osobiście do Krakowa bez wcześniejszego wstępnego ustalenia warunków?
Telefon:
- "Semir, ile chcesz?"
- "Jakieś 15 tysi."
- "Słuchaj, wpadaj do Krakowa, pogadamy i się dogadamy jakoś."
- "Ale jak nie będzie 15, to nie podpisuję."
- "Słuchaj, przyleć, siądziemy, zrobimy ci kawę, dogadamy szczegóły."
- "Nie piję kawy, ale spoko."
Siedziba Wisły:
- "Dobra, Semir. Fajnie, że przyleciałeś. OK, będzie te 15 tysi, ale na rękę z tego masz 8, a pozostałe 7 jak będziesz biegał pełne 90 minut w każdym meczu, a do tego zaliczysz asystę i gola raz na 90 minut."
- "........"
- "No co? 8+7=15. Tyle chciałeś."
- "W Pogoni dostanę 15 na rękę."
- "No to idź sobie do Szczecina, tylko się paprykarzem nie udław."
- "Ale ja chcę grać w Wiśle, inaczej bym osobiście nie przyleciał."
- "Dobra, ostatnie słowo, masz 11 i podwyżkę w lipcu jak się Buchalika pozbędziemy."
- "Przemyślę."
Lipiec 2017: Stilić w Pogoni, Buchalik w Wiśle do 2020.