Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19459
Stary 27.12.2016, 14:00
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Oj tam było wiadome. Wcale że nie.
Stilic przyjechał, krzyknał 15 a Wisła dała swoją propozycję niestety niższą. Wieść po kraju poszła ile krzyczy Semir, to znaleźli się chętni którzy dadzą mu 15.
No więc właśnie. Tak sobie po prostu "przyjechał"? Miał się fatygować osobiście do Krakowa bez wcześniejszego wstępnego ustalenia warunków?

Telefon:
- "Semir, ile chcesz?"
- "Jakieś 15 tysi."
- "Słuchaj, wpadaj do Krakowa, pogadamy i się dogadamy jakoś."
- "Ale jak nie będzie 15, to nie podpisuję."
- "Słuchaj, przyleć, siądziemy, zrobimy ci kawę, dogadamy szczegóły."
- "Nie piję kawy, ale spoko."

Siedziba Wisły:
- "Dobra, Semir. Fajnie, że przyleciałeś. OK, będzie te 15 tysi, ale na rękę z tego masz 8, a pozostałe 7 jak będziesz biegał pełne 90 minut w każdym meczu, a do tego zaliczysz asystę i gola raz na 90 minut."
- "........"
- "No co? 8+7=15. Tyle chciałeś."
- "W Pogoni dostanę 15 na rękę."
- "No to idź sobie do Szczecina, tylko się paprykarzem nie udław."
- "Ale ja chcę grać w Wiśle, inaczej bym osobiście nie przyleciał."
- "Dobra, ostatnie słowo, masz 11 i podwyżkę w lipcu jak się Buchalika pozbędziemy."
- "Przemyślę."

Lipiec 2017: Stilić w Pogoni, Buchalik w Wiśle do 2020.
Odpowiedz cytując