|
Generalnie jakby wypalił Jagiełło, Kort i Stilic to można będzie mówić o bardzo rozsądnej polityce transferowej. Młodzi, zdolni, którzy mogą sie w Wisle rozwinąć + doświadczenie. Jak dla mnie SS jest wart tych 15 tys/msc. Nie ma sie co bać, ze ostatnio nie grał. To jeden z tych piłkarzy jak Radovic - świetnie sie czuja w PL lidze i tu zawsze bedą błyszczeć.
|