Wyświetl pojedynczy post
Ejdzbiol
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19456
Stary 27.12.2016, 12:51
Hmm... Jak dla mnie z Wiluszem to byłby ciekawy ruch. Facet jakby nie było jak miał pierwszy plac to zawsze coś grał lepiej, gdy wchodził w mocną konkurencję to ma problemy. Lech odda go za bezcen, a nas może być zbawieniem.
Odpowiedz cytując