|
Oj tam było wiadome. Wcale że nie.
Stilic przyjechał, krzyknał 15 a Wisła dała swoją propozycję niestety niższą. Wieść po kraju poszła ile krzyczy Semir, to znaleźli się chętni którzy dadzą mu 15. Jeśli prawdą by był ten news, rozumiem ze Akachoszi odchodzi.
A Kazek to sie w Wiśle z Semirem spotkał ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|