Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19455
Stary 27.12.2016, 12:46
Oj tam było wiadome. Wcale że nie.
Stilic przyjechał, krzyknał 15 a Wisła dała swoją propozycję niestety niższą. Wieść po kraju poszła ile krzyczy Semir, to znaleźli się chętni którzy dadzą mu 15. Jeśli prawdą by był ten news, rozumiem ze Akachoszi odchodzi.
A Kazek to sie w Wiśle z Semirem spotkał ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując