Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23467
Stary 26.12.2016, 14:25
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Chodziło mi o to, że poszli wszyscy za grubą kasę, a od mocniejszej ligi się odbili
Po prostu u nas zarządzanie i transfery to wielkie pato, a w Warszawie wiedzą jak to się robi i trzeba to uczciwie przyznać, tyle
Wiedza i chcą. U nas tez byc moze by taki model powstał przez ostatnie lata ale w klubie rzadził Cupiał którego w klubie nie było. A Lesniodorski to zyje Legia non stop. Wiec mu zalezy bardziej.
A Cupiał to była osoba która siedziała na tronie i mówiła : mam wyjebane, znam sie lepiej.

to jest jak z kupnem auta. Wiele jest aut majacych silnik 1.9 a jednak jedno kosztuje 10.000 a drugie 100.000 mimo iż moc slinika jest taka sama.
o tym kim bedzie i co osiagnie Żyro zadecyduje on sam. Przyrównanie go do Cywki nie jest na miejcsu z racji innych zadań na boisku.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując