Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23464
Stary 26.12.2016, 00:53
WislaFan123 napisał(a):Wyświetl post
Do Czerwca 2018, więc jeszcze 1,5 roku będzie. Tylko rok starszy od Bereszyńskiego. Czy Bereszyński jakoś bardzo lepszy od Jovica? niekoniecznie. Cena? 3 mln euro - premia za gre w LM. 1-1,5mln euro spkojnie można za Jovica wyciągnąć
Kiedy przedłużono z nim kontrakt o kolejny sezon, do czerwca 2018? Daj jakieś źródło po info z marca 2016.

http://www.wislaportal.pl/30686,Wyja...la_Krakow.html

Albo coś mnie ominęło, albo powtarzacie w kółko bzdury.
Odpowiedz cytując