WislaFan123 napisał(a):

|
Do Czerwca 2018, więc jeszcze 1,5 roku będzie. Tylko rok starszy od Bereszyńskiego. Czy Bereszyński jakoś bardzo lepszy od Jovica? niekoniecznie. Cena? 3 mln euro - premia za gre w LM. 1-1,5mln euro spkojnie można za Jovica wyciągnąć
|
Kiedy przedłużono z nim kontrakt o kolejny sezon, do czerwca 2018? Daj jakieś źródło po info z marca 2016.
http://www.wislaportal.pl/30686,Wyja...la_Krakow.html
Albo coś mnie ominęło, albo powtarzacie w kółko bzdury.