Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23462
Stary 25.12.2016, 23:32
UP:
Kolego, sprzedajemy ludzi za tyle ile sa warci. Kim był Melikson by pisać o godnych pieniadzach? Odchodząc z Wisły zrobił nagle jakas miedzynarodową kariere czy chociaz grał w niezłym europejskim klubie?
Własnie chłodnym okiem trzeba sobie powiedziec ze jestesmy sredniakami i mamy srednich pilkarzy. Dlatego oni są tyle warci ile za nich placą. Ja wiem ze jest ci to ciężko ogarnąc, ja wiem, bo jak ogarniesz to od razu przypomnę Ci zakład do ktorego sie zgłosiłeś.(pewnie juz nie pamietasz, stawką była krata piwa na turniej, a chodziło o naszą gwiazdę która miała pojśc po euro za minimum 3 mln ojro. Euro sie zakonczyło a Krzychu dalej w Wiśle..)
i nie sadze sie, jesli tak to odebrałes to niepotrzebnie. Raczej staram sie wyciagnac niektorych z macek przeszłosci i dobrobytu.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 25.12.2016 o godz. 23:38.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując