Szprotka czy jak ci tam gwiazdorze , my nawet Meliksona nie umielismy sprzedac za godne pieniadze ....zazdrosc

tak , bo w 7eggi kazde drewno sie dobrze sprzedaje bo ten klub kazdemu cieniasowi robi marke , a u nas

? gleboki PRL i nic poa tym , amatorszczyzna i tyle ....kupe lat temu za gwiazde jak Zuraw wzielismy 3 banki - taka legia pewnie opchnelaby wtedy takiego grajka za 8 ....cala liga jest zasciankiem warszawy knechcie , i po co sie tak sadzisz od razu , popatrz na to z gory chlodno - a nie okiem kibica Wisly