Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23461
Stary 25.12.2016, 23:25
Szprotka czy jak ci tam gwiazdorze , my nawet Meliksona nie umielismy sprzedac za godne pieniadze ....zazdrosc tak , bo w 7eggi kazde drewno sie dobrze sprzedaje bo ten klub kazdemu cieniasowi robi marke , a u nas ? gleboki PRL i nic poa tym , amatorszczyzna i tyle ....kupe lat temu za gwiazde jak Zuraw wzielismy 3 banki - taka legia pewnie opchnelaby wtedy takiego grajka za 8 ....cala liga jest zasciankiem warszawy knechcie , i po co sie tak sadzisz od razu , popatrz na to z gory chlodno - a nie okiem kibica Wisly
Odpowiedz cytując