Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23459
Stary 25.12.2016, 21:41
O.
Tu mnie masz. Chłop totalne dno, nieporozumienie, lebiega.
Pal licho ze w wieku 22 lat miał ok. 150 wystepów w E-klasie ponad 20 goli i asyst. Do tego powołania do kadry.
O 2 MP i 4 PP nie ma co wspominać.
Ale najbardziej zaskakujące jest to że wchodzi z marszu do pierwszego składu i nawet strzela gola....
Opary absurdu. Pytanie zasadnicze : Kto nie zna się na piłce? TY czy trener Wolves?

p.s.
Liczyem ze pierwszym wskazanym pilkarzem będzie Wolski. Tyle ze zapomniałem, ze wraz z przyjscem do Wisły jego status z "najwiekszego drewna" zmienił sie na "playmakera". No ale że nie przedluzył w Krakowie, to mu status wrócił...
Trzeba sobie zdac sprawe na ktorym miejscu jestesmy, jakich pilkarzy posiadamy, ile moga oni byc warci i dlaczego.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 25.12.2016 o godz. 21:49.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując