AntyMod napisał(a):

Bereszynski jest z 7egii - tam ludzie umieja robic interesy , tam najwieksze drewna chodza po kilka mln euro , a Jovic ?/ 1 mln buahahahahahahah , jak ktos naszym dziadom da ze 150 tys euro to beda zadowoleni
|
zebys nie było gołosłownym, podaj przykłady tych najwiekszych drewien po kilka mln euro.
Czy tak po prostu .......isz z żalu ze sie pedałom akurat udaje robić dobre deale?