Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23455
Stary 25.12.2016, 20:28
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
Bereszynski jest z 7egii - tam ludzie umieja robic interesy , tam najwieksze drewna chodza po kilka mln euro , a Jovic ?/ 1 mln buahahahahahahah , jak ktos naszym dziadom da ze 150 tys euro to beda zadowoleni
zebys nie było gołosłownym, podaj przykłady tych najwiekszych drewien po kilka mln euro.
Czy tak po prostu .......isz z żalu ze sie pedałom akurat udaje robić dobre deale?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując