Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23453
Stary 25.12.2016, 18:40
Bereszynski jest z 7egii - tam ludzie umieja robic interesy , tam najwieksze drewna chodza po kilka mln euro , a Jovic ?/ 1 mln buahahahahahahah , jak ktos naszym dziadom da ze 150 tys euro to beda zadowoleni
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 25.12.2016 o godz. 19:19.
Odpowiedz cytując