Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23452
Stary 25.12.2016, 13:32
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Kwestia pewnie jest taka - czy zgarnąć za niego 500-600 tyś euro teraz czy nic za rok (on ma kontrakt z opcją przedłużania do 2018 bodajże).
Do Czerwca 2018, więc jeszcze 1,5 roku będzie. Tylko rok starszy od Bereszyńskiego. Czy Bereszyński jakoś bardzo lepszy od Jovica? niekoniecznie. Cena? 3 mln euro - premia za gre w LM. 1-1,5mln euro spkojnie można za Jovica wyciągnąć
Odpowiedz cytując