Patryko napisał(a):

|
Kwestia pewnie jest taka - czy zgarnąć za niego 500-600 tyś euro teraz czy nic za rok (on ma kontrakt z opcją przedłużania do 2018 bodajże).
|
Do Czerwca 2018, więc jeszcze 1,5 roku będzie. Tylko rok starszy od Bereszyńskiego. Czy Bereszyński jakoś bardzo lepszy od Jovica? niekoniecznie. Cena? 3 mln euro - premia za gre w LM. 1-1,5mln euro spkojnie można za Jovica wyciągnąć