heoij napisał(a):

Z Ciebie to nawet porządny ateista nie jest, tylko GIMBOateista (poszukaj sobie znaczenia).
Mocny w necie, a nie w świecie... bo nie wypada odmówić
|
Bo tacy hipokryci jak on to kwintesencja naszego społeczeństwa.
Tak jak pisałeś:
- walczy z Kościołem ale Wigilię robi i na prezenty czeka
- walczy z Kościołem ale ślub kościelny by chciał mieć
- walczy z Kościołem ale jak ktoś bliski ciężko chory czy ranny to każdy w klęczki i do Boga
- walczy z Kościołem ale pewnie swoje dzieci by chciał ochrzcić