wiertar napisał(a):

|
A co ma powiedziec? ze alan to mega lajza i w ch.ja jak by mogl to by z nim nie gral? Ludzie kochania, wiecie co to kurtuazja?
|
Dlaczego miał by używać kurtuazji, jak wszyscy widzą grę Urygi, ja go oceniam pozytywnie. Kto się chociaż troche zna na piłce to to wypatrzy. Używanie kurtuazji jest troche niebezpieczne bo i można sobie zaszkodzić, Arek to dobrze wie i mówiąc dobrze o Alanie mówi szczerze.