Wyświetl pojedynczy post
Machor303
Member
 
Od: 06.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23448
Stary 24.12.2016, 08:19
wiertar napisał(a):Wyświetl post
A co ma powiedziec? ze alan to mega lajza i w ch.ja jak by mogl to by z nim nie gral? Ludzie kochania, wiecie co to kurtuazja?
Dlaczego miał by używać kurtuazji, jak wszyscy widzą grę Urygi, ja go oceniam pozytywnie. Kto się chociaż troche zna na piłce to to wypatrzy. Używanie kurtuazji jest troche niebezpieczne bo i można sobie zaszkodzić, Arek to dobrze wie i mówiąc dobrze o Alanie mówi szczerze.
Odpowiedz cytując