Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23446
Stary 23.12.2016, 23:04
Odwalcie się od Urygi. Jako stoper gra nieźle, nie ma porównania ze środkową pomocą.
Czepianie się o karnego kiedy po prostu zostawił nogę jest głupie. Spójrzcie ile goli zawalili Guzmićś, Sadlok czy Jović, w tym ile zrobili karnych. Mimo różnicy wieku Alan nie wygląda źle na ich tle.
Błędy popełnia i będzie popełniał, bo tak mają młodzi zawodnicy. Jak będzie miał niemal bezbłędny sezon, to odejdzie za solidną kasę do lepszej ligii.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując