Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35724
Stary 23.12.2016, 20:34
@azor Bądź stanowczy w swoim działaniu i odmów jak poglądy Ci na to nie pozwalają.

A nie udawanie... Boisz się czy wstydzisz?

Miej swój honor!

Będziesz święto bożka obchodził jak to napisałeś?

Wstyd...
Ostatnio edytowane przez heoij : 23.12.2016 o godz. 20:52.