|
@azor Bądź stanowczy w swoim działaniu i odmów jak poglądy Ci na to nie pozwalają.
A nie udawanie... Boisz się czy wstydzisz?
Miej swój honor!
Będziesz święto bożka obchodził jak to napisałeś?
Wstyd...
Ostatnio edytowane przez heoij : 23.12.2016 o godz. 20:52.
|