@azor- pierdu, pierdu, ubzdurałeś sobie jakąś tezę, myślałeś, że masz rację, a teraz jak podałem Ci statystki to bronisz przegranej sprawy.
Jeżeli wśród nauczycieli jest o wiele więcej pedofilów, niż wśród księży to czy Minister Edukacji Narodowej ma się tym zajmować?
Nie, od tego są organy ścigania, Policja, Sądy itp. Jeżeli masz dowody to wygrywasz i nauczyciel czy ksiądz idzie do więzienia jak każdy obywatel. Żadne tuszowanie tu nie pomoże!
To państwo ma organy do skazania takiej osoby. W Kościele zrobiono dużo od ostatnich spraw i teraz widać tego efekty.
Robisz nagonkę na księży i tyle. Szkoda na Ciebie czasu palikocie...
Co do historii to ostatnio była 1050. rocznica chrztu Polski, a Ty się mnie pytasz co Kościół zrobił pozytywnego w Polsce?
Tym pytaniem pokazałeś stan swojej wiedzy na ten temat. Ja bym się wstydził na twoim miejscu o to pytać
