Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35713
Stary 23.12.2016, 19:28
@azor- pierdu, pierdu, ubzdurałeś sobie jakąś tezę, myślałeś, że masz rację, a teraz jak podałem Ci statystki to bronisz przegranej sprawy.

Jeżeli wśród nauczycieli jest o wiele więcej pedofilów, niż wśród księży to czy Minister Edukacji Narodowej ma się tym zajmować?

Nie, od tego są organy ścigania, Policja, Sądy itp. Jeżeli masz dowody to wygrywasz i nauczyciel czy ksiądz idzie do więzienia jak każdy obywatel. Żadne tuszowanie tu nie pomoże!

To państwo ma organy do skazania takiej osoby. W Kościele zrobiono dużo od ostatnich spraw i teraz widać tego efekty.

Robisz nagonkę na księży i tyle. Szkoda na Ciebie czasu palikocie...

Co do historii to ostatnio była 1050. rocznica chrztu Polski, a Ty się mnie pytasz co Kościół zrobił pozytywnego w Polsce?

Tym pytaniem pokazałeś stan swojej wiedzy na ten temat. Ja bym się wstydził na twoim miejscu o to pytać
Ostatnio edytowane przez heoij : 23.12.2016 o godz. 19:34.