wiesniak842 napisał(a):

Wesołych Świąt i spokojnego "politykowania" przy świątecznym stole
|
Dzięki i wzajemnie spokojnego świątecznego biesiadowania w gronie rodzinnym.
Sęk w tym, że przez politykę trzeba robić teraz kilka imprez rodzinnych, bo od 2010 roku wyklęte rodziny smoleńskie nie ucztują z resztą.