Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35712
Stary 23.12.2016, 18:59
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Wesołych Świąt i spokojnego "politykowania" przy świątecznym stole
Dzięki i wzajemnie spokojnego świątecznego biesiadowania w gronie rodzinnym.

Sęk w tym, że przez politykę trzeba robić teraz kilka imprez rodzinnych, bo od 2010 roku wyklęte rodziny smoleńskie nie ucztują z resztą.