|
Gdzie napisałem, że trzeba opierać swoją wiedzę na mediach zagranicznych? Napisałem, że trzeba korzystać z tych mediów, które starają się płynąć pod prąd, czy są to media polskie, czy zagraniczne.
No chyba, że chcesz się karmić papką serwowaną przez pisowskie dzienniki, tygodniki, czy TVP PiS.
|