Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35703
Stary 23.12.2016, 14:25
Gdzie napisałem, że trzeba opierać swoją wiedzę na mediach zagranicznych? Napisałem, że trzeba korzystać z tych mediów, które starają się płynąć pod prąd, czy są to media polskie, czy zagraniczne.

No chyba, że chcesz się karmić papką serwowaną przez pisowskie dzienniki, tygodniki, czy TVP PiS.