Aaaa jeszcze był do nas przymierzany nie jaki Carlinhos czy Carlitos prawy obrońca za czasów Bednarza, ale coś nie wypaliło hahaha . Stilić to może do Krakowa się i wybiera, a kto mu zabroni

? Co nie znaczy, że będzie grał w Wiśle za grosze! Proponuje studzić głowy. Pewnie przyjdą do nas wynalazki typu: Balashov, Popović, Cywka, Pietrzak, Mójta i znowu będzie płacz i rozczarowanie.! Sponsorów ani widu, ani słychu, Inwestor?, Operator stadionu? Czyżby to były jedne, wielkie bajki?