szprotson napisał(a):

tez tak czasem myśle wchodzac w ten temat, jednak potem czytam jego tytuł i ciśnienie schodzi.
szkoda zdrowia na tlumaczenie dlaczego do malucha nie wsadzisz silnika diesla 3.0 i dodatkowo instalacji LPG.
p.s.
Moze Tomek Wisio ?
|
niby tak ale...
proponuję Jimeneza, może już powinien w końcu (a może to był Gimenez nie pamiętam) do nas dotrzeć
a na Balicach może wylądują w końcu Grigorie i Galamaz
