Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19424
Stary 22.12.2016, 17:27
szprotson napisał(a):Wyświetl post
tez tak czasem myśle wchodzac w ten temat, jednak potem czytam jego tytuł i ciśnienie schodzi.
szkoda zdrowia na tlumaczenie dlaczego do malucha nie wsadzisz silnika diesla 3.0 i dodatkowo instalacji LPG.

p.s.

Moze Tomek Wisio ?
niby tak ale...

proponuję Jimeneza, może już powinien w końcu (a może to był Gimenez nie pamiętam) do nas dotrzeć
a na Balicach może wylądują w końcu Grigorie i Galamaz
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując