Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19423
Stary 22.12.2016, 15:50
emjot napisał(a):Wyświetl post
temat nieistniejący padł przez nieistnienie
Kurto? przecież już tu był i nic nie pokazał
Nalepa, Fryc? wolne żarty....
Maki .... taaaaaaaaaaa neverendingstory lalalalalaaaaaaaaaa
ten temat to jeden wielki żart
tez tak czasem myśle wchodzac w ten temat, jednak potem czytam jego tytuł i ciśnienie schodzi.
szkoda zdrowia na tlumaczenie dlaczego do malucha nie wsadzisz silnika diesla 3.0 i dodatkowo instalacji LPG.

p.s.

Moze Tomek Wisio ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując