Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
topamers
Member
Od: 06.2013
Offline
#
19417
22.12.2016, 11:38
Już to widzę jak Fryc albo Nalepa wracają jak w swoich drużynach mają pewny plac. A w Wiśle szczególnie Fryc nie dostał szansy a był jednym z najlepszych zawodników I ligi.
topamers
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do topamers
Znajdź inne posty napisane przez topamers