Piszesz natomiast, że ma głównie ma wyglądać. Trochę łysiny zakryje i jakoś reprezentuje zwisając z żyrandola. Nic trudnego
Tak naprawdę to liczę, że za jakiś czas skończymy z tą fikcją, gdzie urząd prezydenta jest teoretyczny i w nowej konstytucji przejdziemy na system kanclerski.