To tylko Wasza opinia budowana przez pewne media.
Duda jest prezydentem i bardzo dobrze wypełnia swoją funkcje. Podpisywanie ustaw to jego psi obowiązek.
A że podpisuje a nie odrzuca to znaczy że po prostu jakość ustaw jest lepsza niż poprzednio.
Pomijając że akurat nie mamy systemu prezydenckiego i głównie ma dobrze wyglądać i nie zaliczać wtop to tutaj też dobrze mu idzie. W porównaniu do gajowego to w ogóle przepaść.
ps.
Cytat:
Słowacki parlament uznał, że islam nie jest religią i nie będzie oficjalnie uznawany na terytorium tego kraju â donoszą tamtejsze media.
Religia musi mieć co najmniej 50 tys. wyznawców, a nie â jak dotychczas â 20 tys. â uzasadniają autorzy ustawy, która zabrania także dotacji dla muzułmańskich organizacji i prowadzenia islamskich szkół. Projekt zgłoszony przez nacjonalistyczną Słowacką Partię Narodową poparła większość deputowanych.
Nowe prawo uchwalono także po to, żeby nie można było rejestrować różnych dziwacznych albo satyrycznych pseudo-religii, takich jak np. Kościół Latającego Potwora Spaghetti, który działa już na całym świecie.
