|
On nie musi nic zmieniać, bo zwyczajnie dalej wykonuje zadania zlecone z Nowogrodzkiej. Zresztą nie jest to żadne zaskoczenie.
Komorowski, który był bardziej rzadki od niego jeśli chodzi o prezencję i ogólnie cechy wizerunkowe przynajmniej odciął się od swojego obozu otaczając się dinozaurami z UD/UW.
|