Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35646
Stary 22.12.2016, 10:32
Chyba zapominasz, że prezydent nie jest związany z partią, gdyż nie może być jej członkiem. Ale to już szczegół, dla pisowca zapewne nie widoczny

Dlatego nie dziw się, że duża część społeczeństwa (nie tylko KOD-owców, czy platformersów) uważa go za marionetkę i niesamodzielnego funkcjonariusza państwa. Pomników nikt mu po prezydenturze nie będzie budował, ale na Trybunał Stanu może zasłużyć.