|
"Podpisuje ustawy minutę po uchwaleniu" - to trzeba mu podpowiedzieć, żeby się wstrzymywał ze 24h, bo dobrze to będzie wyglądało (co z tego, że On te ustawy dobrze zna) i lud będzie zadowolony...
Dla mnie oczywistym jest, że każdy prezydent wystawiony przez partię będzie z nią działał ramię w ramię. Wręcz śmieszne wydają mi się zarzuty, że podpisuje wszystko jak leci. Zgadza się z tymi ustawami to je podpisuje, a że je zna podpisuje "po minucie".
Chowa się pod miotłą? Nie zauważyłem - w każdej sprawie zabiera głos (zgodny z linią partii - tylko dalej pytam, co w tym dziwnego?).
|