emj10 napisał(a):

PiS to z kolei nie ma w słowniku słów nepotyzm i kumoterstwo. Moim zdaniem pod tym względem przebijają PSL z lat 2007-2015, którzy obstawiali ARMIR, ANR i może jeszcze ze dwie agencje. Wystarczy popatrzeć co się dzieje. Nawet mój były burmistrz z PiS został wiceprezesem ARMIR mimo, że ledwo duka
|
Ale napewno nikt nie przebije Was pod względem wyprzedaży majątku narodowego
http://niewygodne.info.pl/artykul5/0...narodowego.htm