Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 22.12.2016, 08:12
Jaką głęboką wodę? Poziomem azerska liga jest lepsza. Jakby nie Legia to i w punkcikach Witka by była lepsza Wyniki w Ekstraklasie to w większości zasługa przypadku a nie pracy trenerów. Poradzi sobie spokojnie.
Odpowiedz cytując