|
Ale z twojego wpisu wynika, że o wszystkim decyduje sam Prezes i z tym się nie zgodzę.
Jeszcze nikt nie urodził się alfą i omegą, dlatego nie uwierzę, że różne pomysły nie są konsultowane i omawiane przez szersze grono osób, które naprawdę się na tym znają.
Co do obstawiania stanowisk to szybko zapomniałeś jak PO-PSL- ładnie się wszystkim podzielili, nie wiem czy wtedy tak interweniowałeś w tej sprawie?
Szczególnie PSL- nepotyzm, kumoterstwo, całe rodziny i znajomi bez wykształcenia wpychani na siłę- wtedy Ci to nie przeszkadzało, nie protestowałeś?
Ostatnio edytowane przez heoij : 22.12.2016 o godz. 00:13.
|