Cytat:
|
Nie podam Ci takich przykładów z prostego powodu - dopóki PO było u władzy, dopóty również takich informacji nie było. Temat troszkę udało się rozdmuchać min. dzięki Sumlińskiemu, Stonodze, filmom itd., których wiarygodność jest co najmniej wątpliwa.
|
Nie rozumiem, jakich informacji nie było? O śmierci Petelickiego czy Leppera? Każdy ogarnięty człowiek wie dlaczego w Polsce tacy ludzie "się zabijali". Często te samobójstwa miały miejsce w weekend co sprawia, że sekcja zwłok następuje dopiero w poniedziałek. Cytat:
"Tak było w wypadku dyrektora Grzegorza Michniewicza (23 grudnia 2009 r.), przewodniczącego Andrzeja Leppera (niedziela 5 sierpnia 2011 r.), gen. Sławomira Petelickiego (sobota 16 czerwca 2012 r.), chor. Remigiusza Musia (sobota 27 października 2012 r.), szefa archeologów, którzy mieli jechać do Smoleńska - prof. Marka Dulinicza (niedziela 6 czerwca 2010 r.) czy dr. inż. Eugeniusza Wróbla (piątek 15 października 2010 r.)."
Jeśli dla Ciebie normalne jest to, że ludzie z pierwszych stron gazet, ludzie znani tak często popełniają samobójstwa to gratuluję. Przykro mi, że ktoś taki jak Ty może kreować się na osobę obiektywną a jednocześnie wypinasz się na prawdę.
Jeśli to nie jest dziwne, że PiS rządzi rok i na razie nie zanosi się aby ktoś z opozycji zechciał popełnić samobójstwo i nie powiązujesz tego z faktem, że za PO często sobie strzelano w łeb lub sie wieszano... dziwne.
Cytat:
|
Też Ci na to nie odpowiem, bo nie mam pojęcia. Mówisz jednak o dość wąskim zakresie wydarzeń. Manifestacje i te wszystkie rzeczy, które opisałeś miały miejsce i są mega chujowe. Nie uczestniczę w tego typu spędach. Z tego co widziałem, to póki co, po obrony przed manifestacjami naściągali policji z połowy Polski.
|
Nie mówię o marginalnych wydarzeniach bo mam na myśli np marsz Niepodległości, który dotyczy 100 tys osób. I to jest bardzo ważna sprawa bo pokazuje stosunek polityków i policji do obywateli. Takie manifestacje to jedna a może i jedyna okazja gdzie masz jakąś bezpośrednią konfrontację obywatela z politykami uosobionymi w postaci służb. No bo jedynie na marszu Sienkiewicz może powiedzieć "spalcie budkę to będzie na opozycję" albo może obrzydzać ludziom życie nakładając mandaty, pałując, aresztując itp Trudno żeby gdzies indziej ta konfrontacja polityków z Polakami występowała. Chyba by musieli ludzi pałować bo na zły film do kina poszli.
Także to jest bardzo wazne i jak na razie to tutaj PiS jest wręcz tak polubowny, że aż źle sie dzieje. Bo jeśli jakieś ....y robią prowokacje, szarpią posłankę PiS itp to już jest przesada. Jebana dzicz wyszła na ulice i może sobie pozwolić na wszystko. Gdyby teraz rządziło PO to już dawno by te szmaty były aresztowane i pałowane.
Także tutaj PiS jest o niebo lepszy od PO. To jest prawdziwa demokracja i wolność słowa, aż za duża bo dopuszczają hejt.
A czy naściągali połowę policji z Polski? Gdzie Ty to widzisz? Z tego co wiem to na MN gdzie były manifestacje po 100 tys osób i były prowokacje robione ściągali policji w brud, czy z połowy Polski to nie wiem ale na pewno np z miast oddalonych o 100 km od Wawy. I teraz pytanie skąd Ty wiesz, że z połowy Polski policję ściagają? Ty to wiesz czy wymyśliłeś?
Cytat:
|
i teraz pewnie wybuchniesz - ale Olek z Jolką również
|
Nie ma sensu żebym wybuchał. Jest mi jedynie przykro, że ktoś może tak napisać o jakimś .......onym PZPRowcu, alkoholiku, który kołysze się na grobach czy podczas przemówień. Kwaśniewski to niewątpliwie mądry, inteligentny i zaradny człowiek ale jego przeszłość plus jego nałóg to jest jedna z większych tragedii dla Polaków, którzy musieli mieć taką ....ę za prezydenta. Aha, przypomnę, że rozmawiamy o "wyjściowym" człowieku
https://www.youtube.com/watch?v=AFCGEYuBv00
Jeśli to jest wyjściowy i reprezentatywny człowiek to ja .......ę.
Cytat:
|
Trybunał, Kamiński, reforma edukacji, wojsko, obsadzenie w radzie ludzi, którzy nie mają bladego pojęcia czym się zajmują, nepotyzm, dzielenie polaków, Waszczykowski, ustawa aborcyjna, misiewicze i przede wszystkim - lizanie się po jajach z kościołem
|
Zwykłe bicie piany lewackich kurew. Trybunał, trybunał i co? PO tak samo sędziów niby niezgodnie wybierało z prawem. Wszystko to gówno warte. 5 prawników czy sędziów powie, że tak jest ok, 8 powie, że nie jest ok. Oni wszyscy, sami są ofiara tego zjebanego prawa, którego naprodukowali od groma i teraz w zależności od potrzeb mogą albo się usprawiedliwiać poszczególnymi przepisami albo wyszukiwać pomyłek rywali.
Co Kamiński? Może prezydent ułaskawiać to ułaskawił. To jest wielki problem?
Co ustawa aborcyjna? Nie podoba Ci się, że nie zaostrzyli prawa tak jak chcieli obywatele, którzy złożyli wniosek? Przecież ten wniosek był obywatelski a PiS go chciał zmienić a w końcu nawet w ogóle odrzucił. To Ci się nie podoba?
Reforma edukacji? To jest ten wałek wielki? Bo mają zdanie, że gimnazjum jest niepotrzebne i wracają do starego systemu? Beka. Wałek tysiąclecia.
Dzielenie Polaków. A co robi PiS, że tak dzieli Polaków? Przecież to te ....y z PO, N i KODu rozwalają ten kraj. To oni chcą nas podzielić.
Co do Misiewiczów i innych to się zgadzam ale można powiedzieć, że to jest norma. Jeśli ktoś przejmuje władze to będzie swoich ludzi wsadzał na część stanowisk. A, że nie zawsze liczą się kompetencje to zawsze będą takie Misiewicze i inni.
I właśnie z tych wielkich wałów to jedynie co do nepotyzmu się zgadzam.
A jeśli chodzi o lizanie się po jajach z kościołem. Powiem Ci tak. Widać jak masz glowę spraną propaganda lewackich kurew. Wybacz ale jeśli ktoś ma w sobie taki jad, że o mało co nie zesra się o myśli na kościół to widać, że coś jest nie tak. Twoje pierwsze zdanie
Cytat:
|
wszystkie idiotyzmy o kościele i bogu
|
tu już widac, że masz ból dupy, i:
Cytat:
|
lizanie się po jajach z kościołem
|
Tu potwierdzenie bólu dupy.
Twoja cała teoria na temat chujowego PiSu opiera się na nienawiści do kościoła i to już jest pierwszy problem, który nie pozwala Ci realnie ocenić sytuacji, a drugi to uleganiu propagandzie lewackiej, że niby jest tak źle, tak chujowo ale nie potrafisz nawet napisać dlaczego. A jak pytam dlaczego to rzucisz jakieś ogólniki typu trawa, słońce, wojsko, aborcja, kościół, reforma szkolna. Sam nie wiesz dlaczego jest źle ale tak napierdalają z każdej strony w Ciebie tym jadem KODowsko POwskim, że powtarzasz za nimi.
Takich ludzi jak Ty jest wielu. Ale nie ma się co dziwić, skoro wszędzie w mediach .......ą, że jest tak źle to ci mniej kumaci ulegają. Ja wiem, że socjaliści, że kwota wolna od podatku, że budżet z mega minusem (a za taki deficyt to powinno być więzienie) ale widzisz, jest taki jeden problem. Każdy kto świadomie .......ił PO potrafi wymieniać afery i problemy w setkach. Ty i Tobie podobni potraficie jedynie napisać "tego Ci nie napiszę" (o samobójstwach) "to nieważne" (o pałowaniu ludzi na MN), a później to już cała góra wielkich wałów typu reforma szkolna i odrzucenie prawa o zaostrzeniu aborcji. Tragedia kolego, tragedia.