Cytat:
a ja bym chciał tylko jedno powiedzieć - czy to PiS, czy PO, czy Nowoczesna czy Polska Partia Przyjaciół Piwa - każdy jak będzie u władzy, będzie robił wały, z tym że nikt nie robił tego tak bezczelnie jak dzieje się to teraz.
A gadanie o patriotyzmie, ojczyźnie i wszystkie idiotyzmy o kościele i bogu - ludzie, wydoroślijcie.
|
Proszę mi podać przykład ofiary śmiertelnej pisowskiego reżimu - z wyłączeniem tego Cweluszki (czy jak mu tam), który umarł i ożył po 10 sekundach. A teraz bez ironii. Proszę o taki przykład. Za rządów PO trup słał się gęsto. Zginęła masa osób, najbardziej znane osoby seryjnego samobójcy to Lepper i Petelicki.
I druga sprawa, proszę mi podać przykład tego jak PiS źle obchodzi się z ludźmi - legitymowanie na manifestacjach antyrzadowych, mandaty, zatrzymywanie autokarów jadących na manifestacje, pałowanie ludzi, prowokacje policyjne (zadymy, podpalanie budek).
I teraz przemyśl na serio czy ten PiS jest taki chujowy czy chujowsze było PO.
A co do wyjściowości danej partii to nie wiem czy na myśli masz tez prezydenta ale jeśli tak to na pewno od Dudy bardziej wyjściowego człowieka na tym stanowisku jeszcze nie było po 89 roku.
PS Aha i tradycyjnie nie napisałeś nic konkretnego na PiS. Napisałeś tylko, że robią wały bezczelnie. Ciekawe jakie to wały.