Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35623
Stary 21.12.2016, 18:41
momencik - czy ja gdzieś powiedziałem, że popieram PO?

Powiedziałem jedynie, że wolałbym ich, niż to co w tej chwili się dzieje.
Nie popieram kompletnie nikogo, ani wujka z WSI, ani kociarza. Oboje to ta sama banda jedynie pod innym szyldem.