Temat
:
sztab trenerski Kmiecik-Sobolewski
Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
Od: 05.2015
Offline
#
146
21.12.2016, 18:28
Haha dobre...
Ja jestem bardzo za Sobolem, widzę go jako trenera Wisły Kraków za rok-dwa, obecnie boję się jedynie, że brak doświadczenia może być jego największym wrogiem, zwłaszcza teraz, w czasie przerwy w rozgrywkach.
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 21.12.2016 o godz. 18:38.
krzaq12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzaq12
Znajdź inne posty napisane przez krzaq12