azor napisał(a):

|
. I tak, pomimo świadomości tego, co PO narozrabiało przez poprzednie lata, to chyba aktualnie najbardziej "wyjściowa" frakcja.
|
Objęła Ciebie albo może kogoś z bliskiego otoczenia obniżka emerytur po ostatniej ustawie?
Jak można wybierać między złodziejami, sprzedawczykami, sługusami Makreli czy Władka a między tymi co chcą kraju silnego gospodarczo i politycznie na arenie międzynarodowej
