Jest smutne, zgadza się. I zgadza się, najsmutniejsze jest to, że kompletnie nie ma żadnego wyboru, najmniejszej alternatywy.
Cytat:
|
8 lat pychy, arogancji, złodziejstwa, korupcji, łamania prawa, łamania konstytucji i demokracji, dziesiątki afer
|
Jeżeli jakimś cudem aktualnie rządzący wytrzymają 8 lat, będziesz mógł dokładnie to samo powiedzieć o nich. I o Kukizie, gdyby byli na wierzchu. I o Nowoczesnej. I tak dalej...
Cytat:
|
I właśnie przez takich ludzi jak Ty nic się w Polsce nie zmieni.
|
Z tym się niestety nie zgodzę. Nie mam na to żadnego wpływu. Ty również. Nawet całe społeczeństwo tego forum nie ma. Dopóki nie ma żadnej perspektywy ugrupowania mogącego chociaż w najmniejszym stopniu zaburzyć funkcjonowanie ciepłego ....idołku, który od nastu lat urządziła sobie elita, nikt nie ma to wpływu.
Dlatego też, w czym wydarzenia z ostatniego tygodnia mnie tylko utwierdziły, jeśli mają mnie już okradać i robić ze mnie głupka, to niech robią to chociaż tak, żebym nie był tego świadom.