Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Staszek
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: NH - 2 PL
Offline
#
35607
21.12.2016, 11:40
azor to z czego mamy wydoroslec ? bo tak czytam Twoja wypowiedz i nie wiem co masz na mysli ?
Zawsze wierni i oddani z Nowej Huty Wisły Fani!!
Staszek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Staszek
Znajdź inne posty napisane przez Staszek