Wyświetl pojedynczy post
Staszek
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: NH - 2 PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35607
Stary 21.12.2016, 11:40
azor to z czego mamy wydoroslec ? bo tak czytam Twoja wypowiedz i nie wiem co masz na mysli ?
Zawsze wierni i oddani z Nowej Huty Wisły Fani!!