wiesniak842 napisał(a):

No bardzo trafne porownanie, tymbardziej ze Kaczynski tam byl i sa na to dowody Jak trzeba bedzie to udowodnie, ze nie jestem pedofilem, nekrofilem czy co tam sobie jeszcze wymyslisz a sergio nie udowodni, ze Kaczynski tam nie pil wodki. Ot, taka "manipulacja".
|
Dowody miały wykazać czy walił wódkę, a nie czy był tam. jak na razie dowody pokazują, że był, a nie że walił.... Co zaś do manipulacji - nie przedstawisz dowodu, że np. nie jesteś pedofilem, bo jaki to miałby być dowód

