|
Tak było w sezonie 1996/97, wtedy w trakcie sezonu z rozgrywek wycofał się Sokół Tychy, a później Śląsk Wrocław. Utrzymano wszystkie wyniki z boiska, dopiero od momentu wycofania się tych drużyn przyznawano walkowery. Kluby, które potraciły z nimi punkty mocno protestowały przeciwko takiemu rozwiązaniu. Min. Hutnik, który na wiosnę zremisował z Sokołem 0-0. My na szczęście wygraliśmy obydwa mecze z jednymi i drugimi.
|