Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 20.12.2016, 10:50
Ejdzbiol napisał(a):Wyświetl post
Chodziło mi o to, że biorąc pod uwagę że Radek nie ma doświadczenia, a zarząd też do spokojnych nie należy to mogą zdecydować się na zatrudnienie trenera, którego koncepcja na grę jest najbardziej zbliżona do tego co Wisła chciałby grać. Osobiście uważam że Sobol powinien zostać, chociaż boję się trochę przygotowań ale tu bardziej chodziło o fakt że zwolnił się trener, którego ja bym ewentualnie rozważał gdybym szukał dla Wisły, ale który w tym momencie może jej zaszkodzić.
7 meczy pod rząd w d.. i nikt nie stawiał Wdowczykowi nawet ultimatum!!! A ty mówisz, że zarząd do spokojnych nie należy
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując