wiesniak842 napisał(a):

|
sergio ubeku daj dowody ze nie walil!!!
|
Sorry - jeżeli ktoś coś twierdzi, to musi mieć na to dowody, Sergio poprosił właśnie o takowe, a z jego wypowiedzi nie wynika, aby stwierdzał coś przeciwnego.
Taki tekst jak zapuściłeś kolego jest przykładem manipulacji wywodzącej się z dialektyki - udowodnij że nie jesteś pedofilem, nekrofilem czy mordercą stetryczałych staruszek.....