Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35584
Stary 19.12.2016, 18:58
master17 napisał(a):Wyświetl post
Haha od kodomitów będzie mnie wsza wyzywać. Powiedz mi kto z tam obecnych nie ładował. Ty lubisz jak Cię Twoi idole w dupę ładują chyba. Trzeba mieć nasrane w głowie, aby tak bronić polityków... Tusk jakby się rozjebał na brzozie też by został bohaterem znając życie.
Proszę Cie zwyrolu abys swoich fantazji tu nam wszystkim nie przedstawiał bo ja sie w takie rzeczy nie bawię
TYLKO WISŁA!