master17 napisał(a):

|
Haha od kodomitów będzie mnie wsza wyzywać. Powiedz mi kto z tam obecnych nie ładował. Ty lubisz jak Cię Twoi idole w dupę ładują chyba. Trzeba mieć nasrane w głowie, aby tak bronić polityków... Tusk jakby się rozjebał na brzozie też by został bohaterem znając życie.
|
Proszę Cie zwyrolu abys swoich fantazji tu nam wszystkim nie przedstawiał bo ja sie w takie rzeczy nie bawię