heoij ja nie chcę obalenia pisu, dla mnie opozycja to również jeszcze większe gówno, ale śmieszy mnie fakt jak oni mają "poczucie polskości". Gdyby zależało im na dobru kraju a nie na swoich interesach i pełnej sakwie, to byłoby inaczej.
sergio zakuty łeb, to masz właśnie Ty i żal mi takich ludzi, bronią polityków, którzy później leją na was z góry na dół. Co do Zimnego Lecha: " Niektórzy twierdzą, że był jakiś spisek w Magdalence, że tam
po cichu między sobą pewne sprawy uzgodniono. Byłem uczestnikiem wszystkich tych posiedzeń i mówię jasno: nie - powiedział w radiowych "Sygnałach Dnia" prezydent Lech Kaczyński, komentując wydarzenia sprzed 20 lat."
leszekm Gratuluje mediów, którymi się interesujesz, bo ja nawet nie mam pojęcia o czym oni tam .......ą.